حجتالاسلام قربانعلی جمشیدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: دو روز بعد از زمان تبلیغات رسمی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، پالایش سوم صورت خواهد گرفت و لیست نهایی کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت استان گلستان شنبه 18 خرداد اعلام میشود.
وی با بیان اینکه تبلیغات رسمی شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز پنجشنبه 16 خرداد آغاز میشود، تصریح کرد: طبق وعدهای که اعلام شد آخرین پالایش کاندیداهای مورد حمایت این تشکل پس از تأیید منابع چهارگانه، هیئت اجرایی، هیئت نظارت و بررسی دفتر مرکزی خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت اعلام و دو روز بعد از تبلیغات، لیست نهایی کاندیداهای مورد حمایت این تشکل در استان اعلام خواهد شد.
پالایش دوم لیست خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت گلستان به شرح ذیل اعلام شد:
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان گرگان:
حجتالله تجری
علیرضا پزشکپور
صفرعلی پایینمحلی
علیرضا چورلی
احمد دهباشی
حبیبالله زماننژاد
محمدعلی علیمحمدی
بتول عاشور
سیدمحمد قدسمفیدی
محمد ابراهیم کریمی
علی لکزایی
زهرا نورا
محمدرضا سبطی
پرویز سندزایی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان آققلا:
عبدالرحمان شیرمحمدلی
مجید طعنه
احمد اسماعیلی
عبدالله شایسته
بهروز شیرمحمدلی
قربانگلدی صحنه
صفرقلیچ ایزدی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان انبارالوم:
احمد لکزایی
عباس چاری
ناصر چاری
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان علیآبادکتول:
سیدعباس سیدی
عباس زنگانه
علیرضا ابراهیمیفرد
علیاصغر زنگانه
علیاکبر فندرسکی
مجید محمدی
رمضانعلی حاجیلری
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان فاضلآباد:
غلامحسین بابامحمدی
حمیدرضا جهانتیغ
اکبر قاسمنژاد
حمید دیلم
حاج غلام محمدخانی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان خانببین:
مهدی نظری
ابراهیم اسماعیلی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان آزادشهر:
اسماعیل علیبیکی
سیدمحمود موسوی
عبدالله نوروزی
عبدالعلی صفری
احمد میرحسینی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان نودهخاندوز:
محسن نادرعلی
سید نصرالله موسوی
ابولقاسم رضایی
حسین صادقی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان سیمینشهر:
منصور کر
دریا یلقه
تاجمحمد کورکی
خوجه دردی کر
یونس ایری
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان بهاران سرخنکلاته:
حسن گرزین
رضا کریم
محمدرضا باقری
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان گنبدکاووس:
مسعود استیری
سید احمد موسوی
سیدمیرصادق حسینی
سیدمحسن عزیززاده
سیدابراهیم حسینی
اژدر فهیم
معصومه مقیمی
فریده شیدایی
منیره ملایی
حسن فزونی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان مینودشت:
سیدناصر حسینی
عباس فرامرزی
مهدی پسرکلی
صادق قزلسفلو
جعفرمصطفیلو
سیدحسن حسینی
ایوب ساسانی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان گالیکش:
رضا صفیالحسینی
اسحاق ملکان
علیاصغر خسروی
حمید بهرامی
حمیدرضا نوروزی
محمد عابدی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان کلاله:
محسن داورزنی
صدیقه مهدیزاده
علیرضا کریمکشته
مجید میر
مهدی هراتی
اللهنظر مرتضویان
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان مراوهتپه:
حاجیمحمد حاجیلیدوجی
غفور شیردل
عبدی پهلوان
نورتقان غراوی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان کردکوی:
سیدجمال حسینی
سیدسجاد بنیهاشم
صفر زاهد
هادی زاهدی
هادی منوچهری
اسحاق رحیمی
عظیمه مقدم
علیاکبر بسطامی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان دلند:
حسین فاروقی
مهدی نظری
ابولقاسم خدادادی
حسین آشکارکلایی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان گمیشان:
قربانمحمد ندیمنژاد
تنترویریدی کلتهپور
امید کر
جلالالدین چوده
امید ناز طواقی
کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت شهرستان بندرگز:
خسرو بهی
کلثوم امیری
مجتبی ریاحی
مرتضی حسینی
قربان چراغچی
مسلم حسنپور
نورمحمد فندرسکی
انتهای پیام/83001/ذ40/ث3001