به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در بخش دختران در سومین روز برگزاری، تیمها در رشته های مختلف تیمی و انفرادی به رقابت پرداختند.
فوتسال
نتایج بازیهای روز سوم رقابتهای فوتسال دختران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز:
شهید چمران اهواز ۱۲_ سیستان و بلوچستان ۰
تهران ۳_ اراک ۰
علمی کاربردی تبریز ۱_ شیراز ۲
فنی و حرفهای مازندران ۱۰_ صنعتی اصفهان
بر این اساس تیمهای؛ تبریز، تهران، علامه طباطبایی، شهید چمران اهواز، فردوسی مشهد، شیراز، فنی حرفهای مازندران و ایلام به مرحله بعدی این رقابتها راه یافتند.
بسکتبال
نتایج بازیهای روز سوم رقابت های بسکتبال دختران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز
گیلان ۳۵_ پیام نور آذربایجانشرقی ۶۴
غیر انتفاعی زند شیراز ۶۳_ شهید باهنر کرمان ۵۸
شهید چمران ۲۷_ اصفهان ۷۱
شهید بهشتی ۶۹_ رازی ۵۴
بر این اساس تیمهای؛ بهشتی، الزهرا، اصفهان، زند شیراز، بو علی سینا همدان، فردوسی مشهد، پیام نور آذربایجانشرقی و رازی موفق شدند به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کنند.
والیبال
نتایج بازیهای روز سوم رقابتهای والیبال دختران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز
ارومیه ۰ _ تهران ۲
غیر انتفاعی زند شیراز ۲_ صنعتی شاهرود ۰
بوعلی سینا همدان ۰_ شهید باهنر کرمان ۲
لرستان ۰_ تبریز ۲
بدمینتون
پایان پرونده بدمینتون دختران با سکو نشینی تهرانیها
فینال رقابتهای بدمینتون دختراندر آکادمی بینالمللی بدمینتون تبریز برگزار شد و به این ترتیب تیمها و نفرات برتر مشخص شدند.
رده بندی رقابتهای بدمینتون در بخش تیمی:
اول: (دانشگاه تهران)
دوم: (دانشگاه زنجان)
سوم: (شهید باهنر کرمان)
سوم: (گیلان)
ردهبندی رقابتهای بدمینتون در بخش انفرادی:
مقام اول: سارا امینیان (تهران)
مقام دوم: نسترن کرمی (زنجان)
مقام سوم: ساغر رفیعی (باهنر کرمان)
مقام سوم: حاجر کبیری (علم و صنعت)
ردهبندی رقابت های بدمینتون در بخش دو نفره:
سارا کیوان _ نرگس افشاری (دانشگاه تهران)
حنانه کبیری _ ثمانه ناصری (شهید رجایی)
سوم: نرگس طلوعی و دنا ابراهیمی (غیر انتفاعی زند شیراز)
تنیس روی میز
مسابقات تنیس روی میز پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر کشور در بخش انفرادی، پس از دو روز پیگیری رقابتهای نفس گیر پایان یافت.
جدول نهایی مسابقات انفرادی تنیس روی میز:
مقام اول: ملیکا عامرطاس از غیرانتفاعی زند شیراز
مقام دوم: حنانه امیدی از فرهنگیان اصفهان
مقام سوم مشترک: مریم فرعی از تهران و کیانا قصری از قم
جدول نهایی مسابقات دو نفره تنیس روی میز:
مقام اول: پرستو شفیعی و آنا کشیشی (تهران)
مقام دوم: حنانه امیدی و نگار وفائیان (فرهنگیان اصفهان)
مقام سوم: غزاله امینی و ندا سبزواری (خوارزمی)
مقام سوم مشترک: سودابه حسن نژاد و رضونه رضوی (بیرجند)
تیراندازی
مدال طلای مسابقات تیمی تفنگ بادی بر گردن دانشگاه اصفهان
دانشگاه اصفهان در پایان رقابتهای تفنگ بادی دانشجویان دختر کشور در تبریز توانست مدال طلا بخش تیمی را به دست آورد.
دانشگاه اصفهان با ترکیب فاطمه امینی پژوه، فاطمه صالحی کهریز و پرنیا انصاری در این مسابقات شرکت کرده بود که امینی پژوه توانست امتیاز ۶۲۸.۶، صالحی کهریز امتیاز ۶۲۱.۱ و انصاری امتیاز ۵۹۵.۳ را به دست آورند که مجموع امتیاز این دانشگاه برابر ۱۸۴۵ بوده است.
همچنین بازیکنان تیم تهران با کسب مجموع امتیاز ۱۸۲۳.۷ توانستند مقام دوم مسابقات را به دست آورند.
نرجس امامقلینژاد امتیاز ۶۲۱.۶، معصومه ربانی نیا امتیاز ۶۰۳.۸ و مریم مرادی امتیاز ۵۹۸.۳ را کسب کرده بودند.
در ادامه فردوسی مشهد با ترکیب نیلوفر داودی، مژده مقیسه و ثریا داروغه با کسب ۱۷۶۰ امتیاز توانست در مجموع تیم سوم رقابتها شود.
داودی امتیاز ۶۱۲.۲، مقیسه امتیاز ۵۹۸.۹ و داروغه امتیاز ۵۴۸.۹ را کسب کرده بودند.
همچنین تیم تبریز با حضور نسرین اشرفی، الهه صادقی و فرناز تشنه دل و کسب ۱۶۹۷.۱ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد و از کسب مدال بازماند.
تکواندو
نفرات برتر تکواندو در اوزان زوج مشخص شدند
وزن دوم( 49_ کیلوگرم)
مقام اول: بهاره فریدونی (زند شیراز)
مقام دوم: ستایش آمین (پیام نور اراک)
مقام سوم: فاطمه بهرامی (رازی)/ هانیه شیخی (اصفهان)
وزن چهارم(57_ کیلوگرم)
مقام اول: آیدا خورشیدی (زند شیراز)
مقام دوم: سارا احدی نیا (فرهنگیان اصفهان)
مقام سوم: آتنا رزاقی (الزهرا (س) )/ بیتا پیری (محقق اردبیلی)
وزن ششم( 67_ کیلوگرم)
مقام اول: روناک حسین زاده (شهید مدنی آذربایجان)
مقام دوم: آناهیتا فقیر آزاد (گیلان)
مقام سوم: مائده عالی پور (اصفهان) / فاطمه مشکل گشا (خلیج فارس)
وزن هشتم(73+ کیلوگرم)
مقام اول: سپیده سادات موسوی (پیام نور اراک)
مقام دوم: فاطمه رستی (فرهنگیان اصفهان)
مقام سوم: زهرا فرهاد کیا (الزهرا (س) )/ غزاله کرمانی (دامغان)
انتهای پیام/60017