به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراسم اختتامیه سومین المپیاد قرآن و عترت دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولان قرآنی پنجشنبه شب در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی برگزار شد.
در این مراسم حجتالاسلام والمسلمین محمدی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجتالاسلام والمسلمین احمد عابدی رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به ایراد سخن پرداختند.
همچنین در این مراسم برترینهای این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان به شرح زیر معرفی و تجلیل شدند.
*حفظ پنج جزء خواهران دانشجو:
رتبه اول: فاطمه ظفری از دانشکده علوم قرآنی مراغه
رتبه دوم: حمیده پاسبان از دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
رتبه سوم: فاطمه کوهپیما از دانشکده مطالعات تطبیقی شیراز
*حفظ 10 جزء خواهران دانشجو:
تبه اول: فاطمه کدخدایی از دانشکده تفسیر و معارف قرآن قم
رتبه دوم: پریوش زارع از دانشکده علوم قرآنی خوی
رتبه سوم: هانیه حاجیزاده از دانشکده مطالعات تطبیقی شیراز
*حفظ 20 جزء خواهران دانشجو:
رتبه اول: فاطمه نیری از دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
رتبه دوم: فاطمه زارع پناه از دانشکده علوم قرآنی میبد
رتبه سوم: سمیرا کوجک چزانی از دانشکده علوم و فنون قرآن تهران
*حفظ کل قرآن کریم خواهران دانشجو:
رتبه اول: زهرا محبی از دانشکده علوم قرآنی اصفهان
رتبه دوم: منیره سرکرده از دانشکده تفسیر و معارف قرآن قم
رتبه سوم: زهرا ابوترابی از دانشکده علوم و فنون قرآن تهران
*ترتیل خواهران دانشجو:
رتبه اول: فرشته راستی از دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
رتبه دوم: رقیه حسنلو از دانشکده علوم و فنون قرآن تهران
رتبه سوم: فاطمه باقری از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
*قرائت خواهران دانشجو:
رتبه اول: سکینه محمودی از دانشکده تفسیر و معارف قرآن قم
رتبه دوم: زهرا زارع پور از دانشکده مطالعات تطبیقی شیراز
رتبه سوم: فاطمه عباسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه
*حفظ پنج جزء خواهران اساتید:
رتبه اول: شهناز عابدینی از دانشکده علوم قرآنی اصفهان
رتبه دوم: نیره عامریان از دانشکده علوم قرآنی شاهرود
رتبه سوم: معصومه خورشیدوند از دانشکده علوم قرآنی خرم آباد
*ترتیل خواهران اساتید:
رتبه اول: فاطمه قدرتی از دانشکده علوم قرآنی میبد
رتبه دوم: ملیحه شهبازی از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
رتبه سوم: الهام کوهستانی از دانشکده علوم و فنون قرآن تهران
*قرائت خواهران اساتید:
رتبه اول: مهتاب عیدی از دانشکده علوم قرآنی خرم آباد
رتبه دوم: اکرم دژبان از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
رتبه سوم: رقیه گلصنملو از دانشکده علوم قرآنی خوی
*حفظ پنج جزء کارکنان خواهر:
رتبه اول: فاطمه مداح از دانشکده علوم قرآنی میبد
*ترتیل کارکنان خواهر:
رتبه اول: فاطمه بابایی از دانشکده علوم قرآنی بجنورد
رتبه دوم: مژگان بروجردی از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
*اسامی برترینهای سومین المپیاد قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در بخش برادران
*رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم دانشجویان:
رتبه اول: محمود صادقی پور از قم
رتبه دوم: حسین علیاکبر خانی از میبد
رتبه سوم: محمدامین قدرتی از تهران
*رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم دانشجویان
رتبه اول: احمد برزگر نصرآبادی از تهران
رتبه دوم: حسین خوشه شاهین از بجنورد
رتبه سوم: حسنعلی عشریه از قم
*رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم دانشجویان
رتبه اول: مجتبی فرد فانی از مشهد
دوم: سید عباس اشرفی از قم
رتبه سوم: رسول طرفی از شاهرود
*رشته حفظ کل قرآن کریم دانشجویان
رتبه اول: حمید سعیدی از تهران
رتبه دوم: مسلم درتاج از زاهدان
رتبه سوم: حسین مناحی از تهران
*رشته ترتیل قرآن کریم دانشجویان
رتبه اول: پیمان خیرخواه از مشهد
رتبه دوم: ابوالفضل محمدی از کرمانشاه
رتبه سوم: یزدان صالحی از قم
*رشته قرائت قرآن کریم دانشجویان
رتبه اول: حمید رحمانی از تهران
رتبه دوم: مهدی گیاهچین از قم
انتهای پیام/78002/ط40/چ3000