اخبار فارس من افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

اقتصادی  /  بازار

بهترین قیمت معلم خصوصی در منزل و آنلاین از ابتدایی تا دانشگاه

اگر در جستجوی یک معلم خصوصی خوب و عالی با بهترین و منصفانه ترین قیمت هستید مطالعه این مقاله را پیشنهاد می کنیم.

بهترین قیمت معلم خصوصی در منزل و آنلاین از ابتدایی تا دانشگاه

در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب معلم خصوصی خوب و مجرب با قیمت مناسب و چگونگی داشتن بهترین قیمت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین از ابتدایی تا دانشگاه توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید معلم خصوصی با قیمت منصفانه و مناسب داشته باشید مطالعه ادامه این مقاله برای شما مفید است.

برای اینکه بتوانید برای قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل، قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین و حضوری، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی، شیمی، زیست و سایر دروس مناسب ترین مبلغ را پرداخت کنید بهتر است به سایت های معتبر و پربازدید تدریس خصوصی مانند ایران مدرس مراجعه نمائید. در سایت ایران مدرس برای تمامی مدرسین و معلم های خصوصی رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان، شماره تماس مستقیم هر استاد و قیمت درخواستی هر معلم خصوصی برای هر ساعت یا هر جلسه تدریس نمایش داده شده است.

هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین در ایران مدرس

در سایت ایران مدرس بسته به اینکه کلاس خصوصی در منزل برگزار شود و یا به صورت آنلاین و مجازی مورد استفاده قرار بگیرد، هزینه ها توسط خود مدرسین مشخص شده است. واضح است که قیمت تدریس خصوصی آنلاین به نسبت کلاس خصوصی در منزل پایین تر است چرا که استاد هزینه ای برای رفت و آمد پرداخت نکرده و وقت ایشان در مسیر رسیدن به کلاس و برگشت از آن تلف نمی شود. با توجه به مطالب گفته شده، قیمت تدریس خصوصی بسته به آنلاین یا حضوری بودن آن و با توجه به پارامترهای دیگری از جمله شهر محل تدریس، تعداد جلسات، مقطع درس تدریسی، سابقه کاری استاد و ... به صورتی که در ادامه توضیح داده می شود مشخص می گردد.

هزینه تدریس خصوصی ابتدایی در منزل

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل از 200 تا 500 هزار تومان متغیر است. البته معلم های خصوصی بسیار با تجربه ممکن است نرخ بالاتری برای هر جلسه کلاس خصوصی درخواست نمایند اما به صورت کلی می توان متوسط قیمت تدریس خصوصی ابتدایی را 200 تا 300 هزار تومان در نظر گرفت. البته واضح است که اگر کلاس ها به صورت آنلاین برگزار شود مدرسین خوب مقطع دبستان تخفیف هم در نظر می گیرند اما در هر صورت برای مقطع ابتدایی تدریس خصوصی در منزل بازدهی و فایده بیشتری دارد.

به عنوان مثال، یکی از مدرسین خوب و با تجربه ریاضی ابتدایی خانم سمیرا سرپرست هستند. بخشی از رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان در ادامه ارائه شده است:

- دبیر نمونه آموزش و پرورش با تدریس های فاخر متعدد

- دانشجوی ممتاز در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته ریاضی

- دارای 12 سال سابقه تدریس موفق

فیلم نمونه تدریس ایشان در سایت ایران مدرس ثبت شده است. این استاد مجرب در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند به این معنی که برای اطلاع از هزینه کلاس باید با ایشان تماس بگیرید. همانطور که گفته شد در سایت ایران مدرس برای تمامی مدرسین شماره تماس مستقیم ایشان ارائه شده است.

از مدرسین مجرب دیگری در سایت ایران مدرس که در زمینه تدریس خصوصی ابتدایی در منزل و آموزش دروس دبستان در منزل و آنلاین فعالیت دارند خانم اسرا قادرزاده هستند. ایشان کارشناس آموزش ابتدایی با بیش از ۷ سال سابقه تدریس در مدرسه و آموزشگاه هستند و هزینه تدریس را به صورت ساعتی 300 هزار تومان در نظر گرفته اند. بخشی از رزومه ایشان در ادامه ارائه شده است.

تدریس به روش های نوین

دارای گواهینامه بین المللی هنر و خلاقیت

تدریس ریاضی با بازی

طراح بازی هدفمند

دارای چندین لوح و تقدیر نامه از رییس آ.پ و رییس کل استان

گذراندن دوره های بسیار در زمینه های تدریس در موسسه های معتبر تهران

یکی دیگر از مدرسین مجرب مقطع دبستان خانم چابکی هستند که ایشان هم هزینه تدریس را 250 تا 300 هزار تومان در نظر گرفته اند.

از کجا معلم خصوصی بگیرم؟

با توجه به توضیحات ارائه شده می توانید با مراجعه به سایت ایران مدرس که تا سال 1403 بیش از 30000 مدرس و معلم خصوصی ثبت نامی دارد یک معلم خصوصی خوب با قیمت مناسب انتخاب کنید. به عنوان یک تخمین سر انگشتی، هزینه کلاس خصوصی در منزل و آنلاین برای مقاطع مختلف در سال 1402 و 1403 به صورت زیر است:

1- مقطع ابتدایی: تدریس خصوصی در منزل 200 تا 500 هزار تومان، آنلاین 120 تا 400 هزار تومان

2- متوسطه اول: تدریس خصوصی در منزل 230 تا 550 هزار تومان، آنلاین 150 تا 450 هزار تومان

3- متوسطه دوم: تدریس خصوصی در منزل 250 تا 600 هزار تومان، آنلاین 180 تا 500 هزار تومان

4- دانشگاهی: تدریس خصوصی در منزل 280 تا 700 هزار تومان، آنلاین 200 تا 550 هزار تومان

5- کنکور: تدریس خصوصی در منزل 320 تا 800 هزار تومان، آنلاین 230 تا 600 هزار تومان

6- زبان انگلیسی پیشرفته و آیلتس: تدریس خصوصی در منزل 400 هزار تا 1 میلیون تومان، آنلاین 300 تا 750 هزار تومان

در نظر داشته باشید که قیمت های ذکر شده در بالا را به عنوان یک راهنمایی کلی در نظر بگیرید و در سایت ایران مدرس اساتید دیگری حضور دارند که با قیمت مناسب تر هم تدریس خصوصی را انجام می دهند. در ضمن، ممکن است برای یک درس خاص و یا یک استاد خاص با رزومه بسیار قوی قیمت ها به نسبت مبالغی که گفته شده است بالاتر باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق، جدید و به روز شده کلاس های تدریس خصوصی به سایت ایران مدرس IranModares.com مراجعه نمائید. در سایت ایران مدرس علاوه بر خدمات تدریس خصوصی، فیلم های آموزشی، مقالات و جزوه های بسیار مفید هم به صورت رایگان ارائه شده است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس

در سایت ایران مدرس مدرسین و معلم های خصوصی بسیار خوب و با تجربه ای حضور دارند که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه فعال هستند. این مدرسین مجرب از دانشگاههای خوب و معتبر مانند دانشگاه تهران، علم و صنعت، دانشگاه شریف، امیر کبیر، خواجه نصیرالدین طوسی و ... فارغ التحصیل شده اند. برای تمامی اساتید ریاضی و سایر دروس هزینه درخواستی ایشان برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل یا تدریس خصوصی آنلاین ریاضی ثبت شده است. ریاضی درسی است که اکثر دانش آموزان و دانشجویان با آن مشکل دارند و استفاده از کلاس خصوصی برای پیشرفت در آن می تواند بسیار مفید باشد.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس از 80 هزار تومان برای هر جلسه شروع شده و تا 800 هزار تومان و بیشتر می تواند متغیر باشد. نرخ کلاس های خصوصی به مقطع تحصیلی هم بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه کلاس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته مسلما از کلاس تقویتی ریاضی دوم ابتدایی بالاتر است. در ادامه با ذکر مثال هایی قیمت معلم خصوصی ریاضی در ایران مدرس را توضیح می دهیم.

به عنوان مثال خانم مرسده طواف از مدرسین خوب ریاضی در ایران مدرس هزینه کلاس خصوصی را هر جلسه یک و نیم ساعته 300 تا 700 هزار تومان در نظر گرفته اند. بخشی از رزومه ایشان در ادامه ارائه شده است.

سابقه تدریس در تهران در آموزشگاه دبیران قلم به مدت 20 سال

سابقه تدریس گروهی در آموزشگاه های معتبر تهران به مدت 8 سال

سابقه تدریس خصوصی به بیش از 1000 شاگرد خصوصی در مناطق یک و سه تهران

سابقه تدریس با کتابهای خیلی سبز ، کتابهای الگو ، کتابهای مبتکران

ایشان برای هر جلسه تدریس خصوصی بازه قیمت پیشنهاد داده اند و برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس ها باید با خود استاد تماس بگیرید. یکی از مدرسین خوب دیگر ریاضی در سایت ایران مدرس مهندس امین نظری است. ایشان برای کلاس های خودشان به تفکیک مقطع هزینه را به صورت زیر در نظر گرفته اند.

هزینه تدریس جلسه ای:

ابتدایی :390 هزار تومان >> 50 % تخفیف ترم جدید >> 195 هزار تومان

متوسطه اول : 490 هزار تومان >> 50 % تخفیف ترم جدید >> 245 هزار تومان

تیزهوشان : 980 هزار تومان >> 50 % تخفیف ترم جدید >> 490 هزار تومان

ایشان گارانتی یک ماهه بازگشت بی قید و شرط وجه (در صورت عدم رضایت شما)  را دارند و بخشی از رزومه کاری و سوابق تدریس استاد نظری را در ادامه می توانید مطالعه نمائید:

* مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان کشور

* 7 سال سابقه درخشان تدریس

* محقق در ضمینه هوش و مغز

* مهندس برق

* دانش آموخته علامه

همانطور که مشاهده می کنید مدرسین و معلم های خصوصی بسیار خوب و با تجربه ای در سایت ایران مدرس حضور دارند که می توانند به شما و فرزندان شما در پیشرفت تحصیلی کمک زیادی بکنند. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز شده کلاس های خصوصی ریاضی و سایر دروس به سایت و مرجع انتخاب معلم خصوصی تهران و کل ایران، سایت ایران مدرس، مراجعه نمائید.

قیمت تدریس خصوصی در تهران، کرج و کل ایران

در این مقاله تلاش شد اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی در تهران، کرج و کل ایران ارائه گردد. هزینه کلاس خصوصی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و نرخ کلاس آنلاین می تواند تا 50 درصد به نسبت کلاس خصوصی در منزل کمتر باشد. چنانچه تعداد جلسات بالایی لازم داشته باشید می توانید از معلم خصوصی خودتان درخواست تخفیف نمائید.

نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد این است که برای هماهنگی کلاس های خصوصی با نرخ مناسب تر و برای گرفتن نتیجه بهتر از کلاس های تدریس خصوصی بهتر است از اوایل ترم به فکر هماهنگ کردن و شروع کلاس ها باشید. اساتید در ایام امتحانات با نرخ بیشتری کلاس را برگزار می نمایند و در ضمن، شروع کردن کلاس ها از اوایل ترم باعث می شود شاگرد زمان بیشتری برای حل تمرین و مسئله و مرور در اختیار داشته باشد و در نهایت نتیجه بهتری حاصل می شود.

همانطور که گفته شد، کلاس های خصوصی می تواند به صورت آنلاین هم برگزار شود. کلاس های آنلاین را با استفاده از نرم افزارها و سامانه های معروف و پرطرفدار مانند adobe connect، skyroom، Zoom، Google Meet، VClass و ... می توان برگزار نمود. به صورت کلی برای مقطع ابتدایی و متوسطه اول کلاس مجازی خیلی پیشنهاد نمی شود اما در مقطع متوسطه دوم و دانشگاه، اگر با یک معلم خصوصی خوب کلاس داشته باشید، هم کلاس آنلاین و هم کلاس حضوری مفید است.

چرا ایران مدرس برای انتخاب معلم خصوصی خوب با قیمت مناسب

همانطور که گفته شد، در سایت ایران مدرس ارتباط دانش آموزان، دانشجویان و والدین ایشان با معلم های خصوصی به صورت مستقیم و بدون واسطه است. برای اکثر مدرسین مجرب و برجسته ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی و سایر دروس می توانید فیلم نمونه تدریس و نظرات شاگردهای قبلی اساتید را ببینید. به عنوان مثال، اگر برای موفقیت در آزمون آیلتس در جستجوی یک معلم خصوصی خوب و با تجربه هستید، علاوه بر مشاهده رزومه کاری و سوابق تدریس استاد مازیار گودرزی می توانید نظرات شاگردهای قبلی ایشان از جمله موارد زیر را مشاهده نمائید:

خانم ایدا صراف نظر خودشان را در باره کلاس های استاد گودرزی به این شکل ثبت نموده اند: من اینجا خواستم تجربه ی شخصیم رو به نشانه تشکر از استاد گودرزی نازنین به اشتراک بذارم چون خودم هم موقع پیدا کردن استاد خیلی سختی کشیدم. من با دکتر یک ماه کلاس فشرده داشتم هفته ای 8 ساعت آنلاین و دلیل آنلاین بودن هم این بود که در انگلیس زندگی میکنم و به 7.5 آکادمیک رسیدم . ایشون بهتر از هر استاد دیگری در همین لندن بودن که باهاشون تا به امروز کلاس داشتم. میتونم بگم در زمینه آیلتس واقعا نابغه هستن. خوب درسته که هزینه کلاسهاشون بالاتره اما دست کم سه برابر مسیر رو کوتاه تر میکنن برای زبان آموز. باز هم تشکر میکنم از وجود نازنین شون که اینقدر خاکی و کیوت و فوق العاده هستند.

خانم فائزه سلطان پور هم نظر خودشان را به این ترتیب ثبت نموده اند: من دو ماه با دکتر کلاس برداشتم چون در آلمان ساکن هستم آنلاین بود و به 7 جنرال رسیدم. بسیار استاد باوقار و کایندی هستند و در آیلتس به جرات میتونم بگم بهترین هستند حتی در اروپا که من چند معلم عوض کردم نتونستم نمره بیارم اما با استاد گودرزی تو 6 هفته رسیدم.

بنابراین، با توجه به اطلاعات کامل ارائه شده برای معلم های خصوصی، با مراجعه به سایت ایران مدرس می توانید یک مدرس فوق العاده با قیمت مناسب و منصفانه انتخاب نمائید.

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        همراه اول