اخبار فارس من افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

زنجان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد

کسب 19 مقام و 16 رتبه برگزیده در مسابقات فرهنگی و هنری توسط دانش‌آموزان زنجانی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به درخشش دانش‌آموزان پسر استان زنجان در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری گفت: دانش‌آموزان در این مسابقات موفق به کسب 19 مقام نخست تا سوم و16رتبه برگزیده شدند.

کسب  19 مقام و 16 رتبه برگزیده در مسابقات فرهنگی و هنری توسط دانش‌آموزان زنجانی

محمود عباسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری طی روزهای اخیر در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان افزود: دانش‌آموزان پسر زنجانی در این دوره از مسابقات موفق به کسب 3 مقام نخست و 13 مقام دوم شدند و سه جایگاه سوم را تصاحب کردند و 16 رتبه برگزیده کشوری را هم به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به درخشش دانش‌آموزان زنجانی در این دوره از مسابقات فرهنگی و هنری بیان کرد: امیرحسین حسین خواه در تکنوازی تنبک از آموزش و پرورش ناحیه 2؛ محمدرضا خان محمدی در بخش نمایشنامه‌خوانی از آموزش و پرورش ناحیه یک و حسین زاچکانی در رشته قالی‌بافی از شهرستان طارم رتبه نخست کشور را از آن خود کردند.

عباسی با اشاره به اینکه گروه نمایش عروسکی دبیرستان دکتر شریعتی آموزش و پرورش ناحیه 2 رتبه دوم مسابقات فرهنگی و هنری را به خود اختصاص داد؛ ابراز کرد: محمدرضا خدمتلو در رشته مجسمه‌سازی؛ مهرداد خدابخش و مهرداد کرمی در رشته نشریه الکترونیکی از آموزش و پرورش ناحیه 2 و احمدرضا گنج‌خانی در رشته نقد ادبی از منطقه سجاسرود رتبه دوم و امیرحسین گنج خانلو در رشته مقاله پژوهشی و مهدی گنج خانلو در رشته نقد ادبی از منطقه سجاسرود و وحید زنجانی در رشته تکنوازی گیتار از آموزش و پرورش ناحیه 2 رتبه سوم را کسب کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان کسب رتبه برگزیده گروه نمایشنامه خوانی آموزشگاه شهید بهشتی آموزش و پرورش ناحیه یک را از افتخارات دانش‌آموزان زنجانی در این دوره عنوان کرد و گفت: رضا پارسا در رشته شعر از شهرستان خرم‌دره؛ مهدی عزیزی از شهرستان خدابنده و امیر کسری باقری از آموزش و پرورش ناحیه 2 در رشته داستان کوتاه؛ جلیل بهاری در رشته مقاله پژوهشی از شهرستان ماهنشان؛ حسین رفیعی در رشته نقد ادبی از منطقه سجاسرود؛ علی شعبانی در رشته وبلاگ از منطقه بزینه رود؛ سینا داودی و امیر محمد نوری از آموزش و پرورش ناحیه 2 و علی محمدی و محسن کبود خانی از شهرستان خدابنده در رشته نشریه الکترونیکی نیز برگزیده این مسابقات شناخته شدند.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان دختر نیز برای رقابت در رشته‌های مختلف مسابقات فرهنگی و هنری از 25 مردادماه عازم شهر تهران خواهند شد که امیدواریم آن‌ها نیز افتخارآفرینی کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در پایان با اشاره به شرکت 124 هزار نفر - رشته در مرحله آموزشگاهی مسابقات فرهنگی و هنری سال‌جاری عنوان کرد: با تلاش مربیان؛ دانش‌آموزان و همکاران؛ زنجان همیشه جزو سه تا پنج استان برتر کشوری مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر ریاست جمهوری بوده است.

انتهای پیام/73009/ق40

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        اخبار گردشگری globe
        تازه های کتاب
        اخبار کسب و کار تریبون
        همراه اول